Home Hírek Legfrissebb hírek Fórum és letöltés magyarítás projekt

Fórum és letöltés magyarítás projekt

Kedves Klubtagok / Látogatók!

Többen jeleztétek már, hogy a fórum használata az angol nyelv miatt kicsit nehézkes. Sikerült elhárítani azt a technikai akadályt, ami eddig megakadályozta, hogy lefordítsuk magyarra. Állítsátok át magatoknak az alábbi módon:

Fórum ---> PROFILE ---> Essentials
Itt a Language legördülő listából válasszátok ki a Hungarian opciót és kattintsatok a SUBMIT gombra.

Egyelőre még vannak angol nyelvű részek is.
Ha valahol hibás működést tapasztaltok vagy a fordításra van jobb ötletetek, akkor küldjétek el legyetek szívesek az info@nissanfanclub.hu címre.

SAti kolléga is gőzerővel dolgozik az oldalon. "Lemagyarította" a letöltés részt, illetve rengeteg, a portál biztonságos működésével kapcsolatos munkát végzett már el.

Ezt ezúton is köszönjük!