Home Hírek Legfrissebb hírek Keressük együtt

Keressük együtt

Tisztelt Klubtagok/Olvasók!

Ma az alábbi levelet kaptuk, szerintem mindenkire tartozik, olvassá(to)k:

Helló Mindenkinek!

Sajnos a héten ellopták a teremgarázsban lévő lezárt tárolóhelységből a gyári 14"os Nissan felnieimet, amin az N15-ös Almerám nyári gumiai vannak (Firestone F-590 abroncsokkal). Eszmei értéke nem sok, de nekem rengeteg utánajárásomba, valamint több, mint 50 rugómba került, mire megszereztem őket.

Az lenne a kérésem, hogy terítsétek az infót, ha valakinek ilyet kínálnak eladásra, akkor az értesítsen engem. Egyrészt szívesen elkapnám a suttyót, másrészt kellenének vissza az alkatrészek (a kerékanyákat is elvitték...)

Köszönöm,
Korányi Zsombor

Mit lehet erre mondani? Zsombor, ez a minimum. Bízunk a Nissanosok összefogásában, ezért arra kérnénk minden olvasónkat, hogy járjanak nyitott szemmel és jelezzék, ha valahol találkoznak a fenti cuccokkal.

Klubtagunk kontakt adatait nem publikáljuk, ha valamilyen infó jut bárki birtokába vagy pontosításra lenne szükség (fénykép, pontosan milyen felni, lopás helye, ideje, stb.), azt a Beszélgessünk topicba írja be, hátha...