Cikkajánló

Kedves Cartársak!

Ezúton szeretnék a figyelmetekbe ajánlani két jó cikket.

Az egyik főleg azért érdekes, mert az egyik klubtársunk (Fecskozoli) autója került górcső alá. Nagyon érdekesek a kommentek is, ahol dícsérik az elvégzett munkát. Gratulálunk mi is. Smile A cikket és a kommenteket ITT olvashatjátok.

A másik hír a második generációs  Murano tesztelését írja le és erősen magasztalja a nagy „vasat”, ugyanakkor műszaki adatokat is közöl. A teljes cikk megtekinthető ITT. Egy rövid idézet ízelítőül:

Néhány szóban: ha lenne autós igazság, akkor a Nissan Murano hazánkban is sokkal több vásárlót érdemelne, mint ahányan eddig tették le voksukat mellette. Ritka az ennyire kevés hibával rendelkező négykerekű. A japán SUV tényleg szinte minden téren kiemelkedően teljesít: hajtáslánca imádnivaló, kényelme királyi, ára pedig versenytársaiéhoz képest viszonylag kedvező, miközben alapfelszereltsége minden igényt kielégít. Egy jó dízelmotorral talán még ütősebb lenne, de én biztosan így vinném, ahogy van.

(Forrás: Jajjdecsunya.blog.hu, Autó Pult)

A székely bémegy a városba a komájával az orvoshó. A kivizsgálás után elindulnak hazafelé.
Kérdi a koma:
- Mit mondott a doktor?
- Aszonta: szarkómám van.
- Há' ugyanbeza hunnét ösmer ingöm az a doktor?

Beküldő: NISSAN16V
2018.09.18 07:07:52