Home Hírek Legfrissebb hírek Partneri megállapodás a Persecutor Kft-vel

Partneri megállapodás a Persecutor Kft-vel

Kedves Klubtagok!

Örömmel szeretném bejelenteni, hogy a klub együttműködő partnereinek száma gyarapodott. Immáron a Persecutor Kft-t is üdvözölhetjük partnereink között.

A cég széleskörű portfoliójából számunkra elsősorban a gépjárművédelmi hő-, fényvédő-, biztonsági- és karosszériavédelmi fóliák lehetnek érdekesek, így pár szóban ezekről:

• minden telepített hővédő fóliázásra 7 év garancia vonatkozik,
  • kiemelkedő UV és hőkinntartó tulajdonság,
  • biztonsági és betörésgátló fóliák is megtalálhatók a kínálatban, melyek egybentartják az üvegfelületet erőszakos rongálás esetén is,
  • professzionális minőségű fóliák, műbizonylattal,
  • széleskörű fóliaválaszték, több mint 80 féle színben és kivitelben, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót,
  • stoneshield (R) technológiájú karosszériavédelmi fóliák – melyek akár lámpabúrákra is felhelyezhetők - a kőfelverődéseken kívül, akár kisebb meghúzásokból adódó sérülésektől is képesek védeni a jármű felületeit.
Megállapodásunk értelmében a Persecutor Kft. általi fóliázási munkákra Nissan Fan Club - Hungary klubtagoknak 12% kedvezmény jár, bármely fóliázás esetén! Ennek feltétele a klubmatrica megléte és a munka megkezdése előtt, a klubos kedvezményre való hivatkozás.

További információkat a cég bannerén keresztül érhettek el a honlapukról, illetve személyesen tőlem. Smile

Persecutor Kft.
Persecutor Kft.: Gépjármű fóliák, karosszériavédelmi-, biztonsági- és autóüveg fóliázás.

Akinek tehát melege van, biztonsági- vagy dekorfóliát szeretne, forduljon hozzánk bizalommal, szeretettel várunk Titeket!

Üdv, Leon

Zsiga és Gazsi munkát vállalnának a bányában.
- Dolgozott már bányában? - kérdezik Gazsit.
- Hát persze!
- Akkor mondja meg, mivel világítanak odalent?
- Hát, pitlóreummal. - feleli.
- Látszik, hogy sosem dolgozott bányában. Küldje be a következő jelentkezőt!
Gazsi odaszól Zsigának:
- Vigyázz, a lámpás kérdés beugratós!
Zsiga bemegy.
- Dolgozott már bányában? - kérdezik.
- Hát természetesen.
- Akkor mivel világítanak odalenn?
- Kezit csókolom, én aztat nem tudhatom, mer' állandó nappalos műszakban voltam!

Villamosság (353)
Beküldő: agisanci
2018.07.14 13:47:54
Beküldő: zoli11