Nissan Fan Club - Hungary

• A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Home Fórum Típusspecifikus dolgok Primera Primera 1.6 P11 első világítás

Közösségi média: Neked egy kattintás, nekünk elismerés!
Hasznosnak ítéled az oldalt és ajánlanád ismerőseidnek? Tudod mit kell tenned. Wink

Primera 1.6 P11 első világítás

Primera 1.6 P11 első világítás

Sziasztok,

Légy szives segítsetek. 3 éve vagyok Nissan Primera 1.6 P11 tulajdonosa. Nagyon szeretem az autót, nem szeretném eladni, de a világítása csapnivaló. Amikor vettem, Xenon fényszóró volt benne, de csak az egyik világított, és mivel ha jól tudom, illegális a házilag beszerelt és nem is akartam vele bajlódni, kicseréltem normál izzóra. De most alig látok valamit. Ha jól látom, ugye ehhez csak projectoros lámpatestet lehet venni. És az én projectorosom már nagyon trén világít, kell a köd lámpa hogy lássak.
A kérdésem: Ez a jó alkatrész hozzá?:
http://www.patacsi.hu/pages/product_inf … amp;catf=7
És ez miben különbözik?:

Vagy lehet venni csak projectoros lámpatestet? Hogy működik ez? Nem vagyok autó fan, éppen annyira értek hozzám mint egy átlagembernek kell, de szeretném megcsinálni/venni hozzá egy normális lámpát és megcsináltatni.

Válaszokat előre is köszönöm.

cobrati84
Új tag
useravatar
3 hozzászólás
Az adminisztrátor letiltotta a nyilvános hozzászólás beküldést.

Re: Primera 1.6 P11 első világítás

szia

ha minden egyes kérdéshez mindenki új fórumtémát nyit, akkor jól nézünk ki... van primera fórum, ott fel lehet tenni a kérdést.

xenon fényszóró vagy xenon izzó? nem ugyanaz. a fényszóró a lámpatest.

ha illegálisan a nem hozzávaló lámpatestbe xenon izzót tesznek, akárhogy állítják is, mindenhogy szórja a sokkal nagyobb erejű fényt. ezért sokkal jobban is látsz vele, csak mindenkit elvakítasz, ami ugye addig jó játék, amíg a rendőr félre nem csavar és leszedeti a rendszámot. ezt visszacserélve a jóval kisebb fényerejű halogén izzóra, olyan, mintha nem látnál, pláne miután a xenon izzót berakva, vmilyen elbaszott vetítési képet kreálva valószínűleg elállították a lámpatestedet. vidd el egy fényszóróbeállításra, mielőtt lámpatestet cserálsz, van vagy 1500 HUF. a ködlámpa használata indokolatlan esetben uúgy illegális, mert uúgy vakítja a szembe jövőt.

hogy ez a lámpatest jó -e a te autódhoz, mondhatni csak te tudhatod, hiszen az autó információit nem isztottad meg senkivel smile ott meg oda van írva, hogy melyikhez való. ha nem vagy biztos benne, az autós boltban lecsekkolják neked, vagy a szerelő... a kettő abban különbözik, hogy más a gyártó

cobrati84 írta:

Sziasztok,

Légy szives segítsetek. 3 éve vagyok Nissan Primera 1.6 P11 tulajdonosa. Nagyon szeretem az autót, nem szeretném eladni, de a világítása csapnivaló. Amikor vettem, Xenon fényszóró volt benne, de csak az egyik világított, és mivel ha jól tudom, illegális a házilag beszerelt és nem is akartam vele bajlódni, kicseréltem normál izzóra. De most alig látok valamit. Ha jól látom, ugye ehhez csak projectoros lámpatestet lehet venni. És az én projectorosom már nagyon trén világít, kell a köd lámpa hogy lássak.
A kérdésem: Ez a jó alkatrész hozzá?:
És ez miben különbözik?:

Vagy lehet venni csak projectoros lámpatestet? Hogy működik ez? Nem vagyok autó fan, éppen annyira értek hozzám mint egy átlagembernek kell, de szeretném megcsinálni/venni hozzá egy normális lámpát és megcsináltatni.

Válaszokat előre is köszönöm.

F2P12
Törzsgárda tag
useravatar
359 hozzászólás
Felhasználói infó a hozzászólásokban
Az adminisztrátor letiltotta a nyilvános hozzászólás beküldést.

Fóruminfó

Fórum-statisztika:

témakör:
233
szavazás:
1
hozzászólás:
32459
Alvó:
Felhasználó infó:

felhasználók:
3719
legújabb felhasználó:
zoli65
vonalban levő tagok:
0
vonalban levő vendégek:
31

Vonalban: 
Jelenleg egy tag sincs vonalban

Jelmagyarázat:

Témakör
 Új
 Lezárt
 Kiemelt
 Aktív
 Új/Aktív
 Új/Lezárt
 Új kiemelt
 Lezárt/Aktív
 Aktív/Kiemelt
 Kiemelt/Lezárt
 Kiemelt/Aktív/Lezárt

Móka Smile

Kisétál a székely a gyümölcsösbe a fiával.
- Idesapám, ez a szilva sárga?
- Nem fiam, kék.
- Akkor miért piros?
- Azért mert még zöld.

Friss hirdetések

Friss fórum hozzászólások

Általános Almera topic (7180)
Beküldő: egonca 
2018.12.05 18:44:15
 Adok-veszek (Primera) (1240)
Beküldő: Blo107 
2018.11.23 23:16:46