Nissan Fan Club - Hungary

• A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Home Fórum Típusspecifikus dolgok Qashqai Általános kérdések (Qashqai)

Közösségi média: Neked egy kattintás, nekünk elismerés!
Hasznosnak ítéled az oldalt és ajánlanád ismerőseidnek? Tudod mit kell tenned. Wink

Általános kérdések (Qashqai)

Általános kérdések (Qashqai)

Üdv
Van egy nissan qashqaim a csomagtér ajtón is van ez a fekete központi zár nyitó sajnos egyik benyomásnál becsúszott esetleg nem tudja valaki hogyan lehet lebontani a rendszámtábla világításnál lévő műanyagot és ha esetleg elszakadt vagy tönkre ment ez a műanyag gomb hol lehet vásárolni ilyet?
Válaszokat előre is köszönöm

masterhack
Új tag
useravatar
2 hozzászólás
Az adminisztrátor letiltotta a nyilvános hozzászólás beküldést.

Re: Általános kérdések (Qashqai)

Üdv minden rajongónak!
Én egy új tag vagyok,és a segítségeteket kérem.
Vettem egy nissan qashkait ,2007-es 1.6 benzin
Magyar nyelvű leirást,gépkönyvet , használati utasítást keresek hozzá.Aki tud kérem segítsen.
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Előre is köszönöm

viziborz
Új tag
useravatar
1 hozzászólás

Sziasztok,

Első szériás Qashqait keresünk autósújság cikkhez fotózáshoz, tapasztalat megosztáshoz. Aki vállalkozik rá, keressen meg emalben ( Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ) vagy telefonon (06 harminc 241 6033).

Üdv:
Primera_P11
Maxima A33 V6 3.0 24V LPG
http://www.modelljeim.hu/

Primera_P11
useravatar
419 hozzászólás
Felhasználói infó a hozzászólásokban

Sziasztok!

Segítségeteket, vagy legalább véleményeteket szeretném kérni alábbi esetben ha van itt még valaki. 2014-es Qashqaiomnál az alábbi két jelenség lépett fel, ami eléggé zavaró és nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Az egyik „kevésbé” zavaró, hogy mikor bekapcsolom a fűtést olyan hang jön a műszerfal középső kifújóján mintha egy csapágyas ventilátor forogna benne vagy mintha valami hozzáérne egy ventilátorhoz és zörög, mint állat. Ráadásul ezt hol halkabban, hol hangosabban, de van, hogy egyáltalán nem csinálja, ha mondjuk 4-5x ki be kapcsolom, na ez mitől lehet?
A másik, ami jobban zavar, hogy fékezéskor elölről egy kattanást hallok, és ez eddig nem volt. Nem érzek különbséget sem a pedálban sem a fékerőben, de azért fura, hogy eddig nem kattogott, ja és ezt sem csinálja minden fékezésnél (sebességtől is teljesen független). Az autó három hónapja volt kötelező szervizen és még van rá gari, jó lenne tudni, hogy ezekért érdemes e bevinni vagy sem? Előre is köszi aki tud ezekre mondani valamit.

rav8472
Új tag
useravatar
1 hozzászólás

Vidd be azért van a garancia.

NISSAN16V
Veterán tag
useravatar
3049 hozzászólás
Felhasználói infó a hozzászólásokban

Sziasztok! Új tulajdonosa vagyok, egy 2007-es 1.5dci Qashqai-nak, és segítséget kérnék, amennyiben tudtok. A műszerfalon, időközönként felvillan a piros motorhibajelző ikon, és vele egyidejűleg a turbónyomaték megszűnik. Pár km után minden ok, de kékes, olajfüstöt produkál a jelenség közben, persze az olaj is fogy belőle. Tudnátok segiteni, merre keressem a problémát? Előre is köszönöm a válaszokat!

dgaram
Új tag
useravatar
1 hozzászólás

Sziasztok!

Én egy tesztvásárló cégnek vagyok alkalmazott, és Nissan szervizre keresünk 9 éves vagy annál fiatalabb autót, és felajánlanék egy ingyenes olajcserét az illetőnek. Budapesten lenne most aktuális ez a tesztelés. Jelentkezéseteket szívesen várom!

macleod78
Új tag
useravatar
3 hozzászólás

Sziasztok!

Nagyon ritkán  fordul elő, hogy a Qashqai autóm egy rövid dallamot ad  műszerfal a jobb oldali ülés előtti részéről!
Nem figyelmeztető hang, tehát nem a sávelhagyásra , nem a az előttem haladó járműre figyelmeztet a jelzés. Nem tudom semmihez sem kötni. Van valakinek valamilyen ötlete?
A navigációban beállítottam a személyes sebességi határt, de a navival történő közlekedés esetén sem jelez semmit. Tudna valaki segíteni abban, hogy mit kellene tapasztalnom, ha túllépem a beállított sebességhatárt?
Köszi: Zsufe

zsufe
Új tag
useravatar
1 hozzászólás

Sziasztok!
Én csak egy nagyon egyszerűt dolgot szeretnék kérdezni:
Az új Qashqai Info-menüje és (gyári) navigációja "tud magyarul", mert láttam a neten egy videót, ahol egy 2014-es faceliftes változatnál még nem talált a két tag magyar nyelvi opciót. Remélem, a '17-es újítással ezt a "problémát" orvosolták...
Aki rendelkezik tapasztalattal, kérem, ossza meg velem!

Köszi...
-azsé-

noki25
Új tag
useravatar
1 hozzászólás

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata ilyen eszközzel: Dasaita Head unit
J10-es kocsiba szeretném betenni.
Szívesen fogadom, ha van esetleg más megoldásról információ.

Köszi!

Bigfoot
Új tag
useravatar
17 hozzászólás

Fóruminfó

Fórum-statisztika:

témakör:
233
szavazás:
1
hozzászólás:
32388
mai hozzászólás:
1
Felhasználó infó:

felhasználók:
3719
legújabb felhasználó:
zoli65
vonalban levő tagok:
0
vonalban levő vendégek:
80

Vonalban: 
Jelenleg egy tag sincs vonalban

Jelmagyarázat:

Témakör
 Új
 Lezárt
 Kiemelt
 Aktív
 Új/Aktív
 Új/Lezárt
 Új kiemelt
 Lezárt/Aktív
 Aktív/Kiemelt
 Kiemelt/Lezárt
 Kiemelt/Aktív/Lezárt

Móka Smile

- Szeretsz?
- Igen!
- Akkor is szeretni fogsz, ha nem lesz pénzem?
- Igen, csak hiányozni fogsz!

Friss hirdetések

Friss fórum hozzászólások

Micra-problémák (366)
Beküldő: Latsza 
Ma 10:31:03
 Audio (211)
Beküldő: NissunSV 
Tegnap 08:02:38
 Általános Almera topic (7123)
Beküldő: deco 
Tegnap 07:34:14