Nissan Fan Club - Hungary

• A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Közösségi média: Neked egy kattintás, nekünk elismerés!
Hasznosnak ítéled az oldalt és ajánlanád ismerőseidnek? Tudod mit kell tenned. Wink

Vizsgáztatás

Vizsgáztatás

Az 1993 11.havi sunnyi 1.4i  vizsgáztatása esedékes,amivel egyúttal  a vezérmű bordás szíjat és a kuplung tárcsát is kellene cserélni, ehhez keresek budapesten / én a Xi. kerületben lakom/ megbizható szerelőt,aki vizsgáztat is. Segítségeteket előre is köszönöm.   Zafir

zafír
Új tag
useravatar
2 hozzászólás
Az adminisztrátor letiltotta a nyilvános hozzászólás beküldést.

Re: Vizsgáztatás

zafír írta:

Az 1993 11.havi sunnyi 1.4i  vizsgáztatása esedékes,amivel egyúttal  a vezérmű bordás szíjat és a kuplung tárcsát is kellene cserélni, ehhez keresek budapesten / én a Xi. kerületben lakom/ megbizható szerelőt,aki vizsgáztat is. Segítségeteket előre is köszönöm.   Zafir

1.4 Sunny láncos, ott nincs vezérműszíj, maximum ékszíj.
Nissan16v szerel ügyesen, Érden lakik, szerintem keresd meg itt a fórumon, én meg tudok vizsgáztatni, akár tőle is el tudom vinni műszakira.

P11-144
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.
Tag
useravatar
125 hozzászólás

Re: Vizsgáztatás

zafír írta:

Szia

Hívj fel 06 70 60 90  258 megoldom a kuplungot. Vezérléssel mi a baj? Amúgy meg erre is megvan a megfelelő topic!

NISSAN16V
Veterán tag
useravatar
3047 hozzászólás
Felhasználói infó a hozzászólásokban

Fóruminfó

Fórum-statisztika:

témakör:
234
szavazás:
1
hozzászólás:
32357
eheti hozzászólások:
3
Felhasználó infó:

felhasználók: