Nissan Fan Club - Hungary

• A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Közösségi média: Neked egy kattintás, nekünk elismerés!
Hasznosnak ítéled az oldalt és ajánlanád ismerőseidnek? Tudod mit kell tenned. Wink

Villamosság

Re: Villamosság

Sziasztok, olyan kérdésem lenne van egy Almerám n15-ös. központi záras , kulcsról zár , ha kicserélem egy távirányítós központi zár vezérlő egységre, fog működni ?

dekoros
Új tag
useravatar
17 hozzászólás
Az adminisztrátor letiltotta a nyilvános hozzászólás beküldést.

Sziasztok!Nissan primera p10 2.0 91évjárat sr20di hőgomba problémám van.Vettem bele már lassan a 4-ik hôgombát és ha belerakom hideg motornál gyújtás ráadáskor már félig jelez a hőfok mutató ahogy beindítom megy fel a pirosba.A régi motoré van most bene az viszont rendesen működik de viszont annak meg a csatlakozó lába nem sokáig bírja mert eléggé mozog.Ezért vettem edig bele már lassan a 4-ik hőgombát és mindegyikkel azt csinálja.Valaki tudna valami okosat mondani hogy kb. mi lehet a gond vagy hol? Válaszotokat elöre is köszönöm!

pisti0102
Új tag
useravatar
8 hozzászólás
Felhasználói infó a hozzászólásokban

Sziasztok!

Még új vagyok remélem jó helyre dobom be a kérdésemet.

Van egy '99-es N15 Almerám (Hatchback), utólagos riasztóval van szerelve. Olyan jelenséget kezdett el, produkálni, hogy, a reggeli első indításoknál van ,hogy játszani kell a kulccsal, de utána gondolkodás nélkül indul a nap további részében. - de van olyan is amikor minden gond nélkül indul elsőre, Ajánlották, hogy cseréljek benne akksit, de a jelenség ugyan úgy megmaradt. "Valaki járt már hasonló cipőben?"

Köszönöm Szépen,

Üdvözlettel:
Zsolt

FeroMon
Új tag
useravatar
2 hozzászólás

Sziasztok!

Almera N15 diagnosztikában tudna valaki segíteni? Műszer vásárlásban, vagy, ha van műszere, akkor igénybe venném a szolgáltatását. Az ABS lámpám világít, szeretném megtudni az okát.
Ha nem kapnék értesítést a fórumos válasz(ok)ról, akkor az email címem karosszerias(kukac)gémail(pont)kom smile Köszi!

Kiss Sándor

agisanci
Új tag
useravatar
12 hozzászólás

Mindig megéri ide betérni, itt annyira segítőkészek a fórumtársak! Most voltam itt utoljára... Köszönöm a "segítséget", amit nem ingyen kértem volna!

További sok sikert a fórumhoz!

agisanci
Új tag
useravatar
12 hozzászólás

Sziasztok!
A 98-as diesel Primeránkhoz ajánlottak gyári Primera távirányítót a központi zárhoz. Mivel nekünk ilyen sosem volt, honnan lehet tudni, hogy az autó tudja-e fogadni a jelet, alkalmas egyáltalán ilyen vezérlésre a központi zár? Ha igen, hogyan kell betanítani az új távirányítót az autóval? Nézegettem a fórumot, de nem találtam ezzel kapcsolatban semmit...
Köszönettel!
L.

1laciapu
Szombathely
Új tag
useravatar
13 hozzászólás
Felhasználói infó a hozzászólásokban

Fóruminfó

Fórum-statisztika:

témakör:
233
szavazás:
1
hozzászólás:
32451
eheti hozzászólások:
3
Felhasználó infó:

felhasználók:
3719
legújabb felhasználó:
zoli65
vonalban levő tagok:
0
vonalban levő vendégek:
42

Vonalban: 
Jelenleg egy tag sincs vonalban

Jelmagyarázat:

Témakör
 Új
 Lezárt
 Kiemelt
 Aktív
 Új/Aktív
 Új/Lezárt
 Új kiemelt
 Lezárt/Aktív
 Aktív/Kiemelt
 Kiemelt/Lezárt
 Kiemelt/Aktív/Lezárt

Móka Smile

Egy nő amikor hozzámegy egy férfihez, azt reméli, hogy majd a férfi megváltozik, de nem fog. Egy férfi ha elvesz egy nőt, azt reméli, hogy a nő nem fog megváltozni, de meg fog.

Friss hirdetések

Friss fórum hozzászólások

Adok-veszek (Primera) (1239)
Beküldő: Blo107 
2018.11.17 00:05:18
 Általános Almera topic (7174)
Beküldő: Jaca 
2018.11.16 12:16:20
 Nissan Almera fordulati problémák (92)
Beküldő: deco 
2018.11.13 18:03:45
 Általános kérdések (Primera) (5203)