Nissan Fan Club - Hungary

• A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése
Home Fórum Információk, szervízek Információk, szervízek Nemzetközi Nissan Találkozó - Siófok, 2012 július 27-28-29.

Közösségi média: Neked egy kattintás, nekünk elismerés!
Hasznosnak ítéled az oldalt és ajánlanád ismerőseidnek? Tudod mit kell tenned. Wink

Nemzetközi Nissan Találkozó - Siófok, 2012 július 27-28-29.

Nemzetközi Nissan Találkozó - Siófok, 2012 július 27-28-29.

Na szóval hogy ne keverjük a sima hétközi és más talikkal csináltam a nemzetközi talinak egy saját topicotmajd ha lefutott a találkozó törlöm hogy ne legyen itt fölöslegesen.próbálom megszervezni ezt a dolgot ami igazából kb annyiból áll hogy itt toborozzuk azokat akik el jönnek a találkozóra.a szervezőkkel kapcsolatban állok és várják a létszámot azért hogy tudják mennyi parkolóhelyet biztosítsanak a club számára hogy egybe csoportosítsanak minket ne szétszórva legyünk.persze nem kell pontos számot mondanom de egy körülbelüli számot azért már várnak tőlem mert szervezik a helyeket már.
még egyszer néhány fontos info.Siófokon lesz Július 20 21 22.én    kérdeztem a szállás lehetőségről is ha netán valaki több napra tervez(mint pl én) bemásolom az üzenetet amit kaptam ez ügyben,

Nemzetközi Nissan Találkozó - Siófok. szervező üzenete:
A találkozó egy hotelhez lesz kötve, ami partner a rendezvényünkkel, tehát közvetlen elszállásolás van a találkozóhoz kötve. A megadott árban benne foglaltatik a szoba, palace disco belépő és party strand belépő. Az árat a programokkal egyetemben hamarosan publikáljuk.

próbáljuk ne szét offolni a topicot és a jelenlegi létszámot mindig előtérben tartani hogy mindig lássák rögtön akik benéznek hogy hányan vannak már akik mennek és hozzá tudják írni a nevüket könnyen keresgélés nélkül azok akik még nincsenek a listán.remélem azért aránylag szép számmal össze tudunk jönni.az se lenne rossz ha majd megbeszélnénk pl egy találkahelyet sikófokon valahol és a nemzetközire már egy konvojba mennénk ki de ez részlet kérdés már.majd ha meglesz a létszám és közeleg a nap majd beszélünk ilyenekről.
tessék like-olni a nemzetközi tali oldalát fészen aki fent van.oda hamarosan ki raknak minden infót.
https://www.facebook.com/pages/Nemzetk% … 2191968633

ide pedig akkor tessék jelezni a részvételt a topicba

Eddigi résztvevők:

1 DaNi100nx
2 Slow
3 Zsotti824
4 setye78
5J@ni
6 Pati 100nx
7
8
9
10

Szerkesztette: Zsotti824
2012-04-27 00:09:49

Zsotti824
Veterán tag
useravatar
1020 hozzászólás
Felhasználói infó a hozzászólásokban
Az adminisztrátor letiltotta a nyilvános hozzászólás beküldést.

Re: Nemzetközi Nissan Találkozó - Siófok, 2012 július 27-28-29.

Zsotti824 írta:

Na szóval hogy ne keverjük a sima hétközi és más talikkal csináltam a nemzetközi talinak egy saját topicotmajd ha lefutott a találkozó törlöm hogy ne legyen itt fölöslegesen.próbálom megszervezni ezt a dolgot ami igazából kb annyiból áll hogy itt toborozzuk azokat akik el jönnek a találkozóra.a szervezőkkel kapcsolatban állok és várják a létszámot azért hogy tudják mennyi parkolóhelyet biztosítsanak a club számára hogy egybe csoportosítsanak minket ne szétszórva legyünk.persze nem kell pontos számot mondanom de egy körülbelüli számot azért már várnak tőlem mert szervezik a helyeket már.
még egyszer néhány fontos info.Siófokon lesz Július 20 21 22.én    kérdeztem a szállás lehetőségről is ha netán valaki több napra tervez(mint pl én) bemásolom az üzenetet amit kaptam ez ügyben,

Nemzetközi Nissan Találkozó - Siófok. szervező üzenete:
A találkozó egy hotelhez lesz kötve, ami partner a rendezvényünkkel, tehát közvetlen elszállásolás van a találkozóhoz kötve. A megadott árban benne foglaltatik a szoba, palace disco belépő és party strand belépő. Az árat a programokkal egyetemben hamarosan publikáljuk.

próbáljuk ne szét offolni a topicot és a jelenlegi létszámot mindig előtérben tartani hogy mindig lássák rögtön akik benéznek hogy hányan vannak már akik mennek és hozzá tudják írni a nevüket könnyen keresgélés nélkül azok akik még nincsenek a listán.remélem azért aránylag szép számmal össze tudunk jönni.az se lenne rossz ha majd megbeszélnénk pl egy találkahelyet sikófokon valahol és a nemzetközire már egy konvojba mennénk ki de ez részlet kérdés már.majd ha meglesz a létszám és közeleg a nap majd beszélünk ilyenekről.
tessék like-olni a nemzetközi tali oldalát fészen aki fent van.oda hamarosan ki raknak minden infót.
https://www.facebook.com/pages/Nemzetk% … 2191968633

ide pedig akkor tessék jelezni a részvételt a topicba

Eddigi résztvevők:

1 DaNi100nx
2 Slow
3 Zsotti824
4 setye78
5J@ni
6 Pati 100nx
7
8
9
10

smile jó ötlet volt ez a topic big_smile
És egyet értek avval h együtt menjünk az még is jobban néz ki  big_smile

DaNI100NX
Csepel
Törzsgárda tag
useravatar
277 hozzászólás

nagyon mennék próbálom leszervezni de csak szerintem 1 napra tudok menni mert a gyerekek kicsinálják otthon anyát egyedül 3 nap alatt és addigra kész lesz az almera is  mármint lakatos és fényezésügyileg és szép lesz

NissunSV
Törzsgárda tag
useravatar
275 hozzászólás

azért mert 3 napos a rendezvény nem kötelező 3 napra menni az egész clubnak.ha valaki csak 1 napra jönnek el az is tökéletesen csak menjünk minél többen

NissunSV írta:

nagyon mennék próbálom leszervezni de csak szerintem 1 napra tudok menni mert a gyerekek kicsinálják otthon anyát egyedül 3 nap alatt és addigra kész lesz az almera is  mármint lakatos és fényezésügyileg és szép lesz

Zsotti824
Veterán tag
useravatar
1020 hozzászólás

Zsotti824 írta:

azért mert 3 napos a rendezvény nem kötelező 3 napra menni az egész clubnak.ha valaki csak 1 napra jönnek el az is tökéletesen csak menjünk minél többen

NissunSV írta:

1 napra biztos megyek!

NissunSV
Törzsgárda tag
useravatar
275 hozzászólás

eddigi létszám:
1 DaNi100nx
2 Slow
3 Zsotti824
4 setye78
5 J@ni
6 Pati 100nx
7 NissunSV
8
9
10

Zsotti824
Veterán tag
useravatar
1020 hozzászólás

A majdani létszám könnyebb megállapítása végett tessék szépen jelezni a részvételi szándékot a facebook-on is!

https://www.facebook.com/events/223557407753557/

"Csatlakozom" gomb!

Köszönöm! NFC Facebook admin

JDM Primera GT, SR20DE

J@ni
useravatar
822 hozzászólás

J@ni írta:

A majdani létszám könnyebb megállapítása végett tessék szépen jelezni a részvételi szándékot a facebook-on is!

"Csatlakozom" gomb!

Én személy szerint nem vagyok fent a facebbookon és nem is leszek ez jelent valami gondot a részvétel szempontjából????

NissunSV
Törzsgárda tag
useravatar
275 hozzászólás

nem.nem jelent gondot csak annyi hogy akkor ott is számon lehet tartani hogy kik jönnek.ha itt meg van a neved akkor bőven elég ahhoz hogy tudjuk neked is legyen hely a nissan  fan club parakolójába majd siófokon

NissunSV írta:

J@ni írta:

"Csatlakozom" gomb!

Én személy szerint nem vagyok fent a facebbookon és nem is leszek ez jelent valami gondot a részvétel szempontjából????

Zsotti824
Veterán tag
useravatar
1020 hozzászólás

Re: Nemzetközi Nissan Találkozó - Siófok, 2012 július 20-21-22.

eddigi létszám:
1 DaNi100nx
2 Slow
3 Zsotti824
4 setye78
5 J@ni
6 Pati 100nx
7 NissunSV
8
9
10

remélem azért hogy jönnek még páran a clubból akár csak 1 napra is

Zsotti824
Veterán tag
useravatar
1020 hozzászólás

Zsotti824 írta:

eddigi létszám:
1 DaNi100nx
2 Slow
3 Zsotti824
4 setye78
5 J@ni
6 Pati 100nx
7 NissunSV
8
9
10

Kellene egy kicsit többet tudni a költségekről, de egy napra szívesen mennénk.

Sr20det

ervin27
Megszállott tag
useravatar
568 hozzászólás

ervin27 írta:

Zsotti824 írta:

eddigi létszám:
1 DaNi100nx
2 Slow
3 Zsotti824
4 setye78
5 J@ni
6 Pati 100nx
7 NissunSV
8
9
10

Kellene egy kicsit többet tudni a költségekről, de egy napra szívesen mennénk.

Hamarosan lesz  kalkuláció is smile még egy kis türelem.

JDM Primera GT, SR20DE

J@ni
useravatar
822 hozzászólás

költségtémához: én személy szerint biztos nem autópályán megyek (Érdről) mert a 3000HUF-ért nem járulok hozzá az állam habzsi-dözsi életéhez autópálya matrica révén, meg kb. országúton kényelmesen ebből az összegből vidáman lekocogok Siófokig...

NissunSV
Törzsgárda tag
useravatar
275 hozzászólás

NissunSV írta:

költségtémához: én személy szerint biztos nem autópályán megyek (Érdről) mert a 3000HUF-ért nem járulok hozzá az állam habzsi-dözsi életéhez autópálya matrica révén, meg kb. országúton kényelmesen ebből az összegből vidáman lekocogok Siófokig...

Hát szerintem azon már nem múlna a találkozó...vagyis szerintem az lenne a legjobb ha pesten talizna a csapat nagy része és lekonvojoznánk Siófokra (mit szóltok hozzá?smile.smile És ugye erre a legalkalmasabb az autópálya lenne. smile Mert nemtudom milyen állapotban vannak a mellékutak és nem szívesen kockáztatnám meg a kátyúkat vagy az úthibákat.sad Amúgy én is csak 1 napra megyek...de egy konvojozást ki nem hagynék big_smile wink

Slow
Veterán tag
useravatar
1277 hozzászólás

A konvojozáson és is rajta vagyok én több napra tervezek smile Hát nem tudom nekem is jobban tetszik az autópálya!!! egyszer tértem le mert baleset volt és soha többet nem h a fogtömésem ki eset de még a szemem is ki ugrott :SSSS annyira szarok az utak hogy az hihetetlen és még fogyasztásban is jobban megéri az autópálya. smile

DaNI100NX
Csepel
Törzsgárda tag
useravatar
277 hozzászólás

DaNI100NX írta:

(...) annyira szarok az utak hogy az hihetetlen és még fogyasztásban is jobban megéri az autópálya. smile

pontosan.smile benzinben is több kerülgetni.
meg szerintem lesz jópár alacsony autó a konvojban big_smilebig_smilebig_smile lol big_smilebig_smilebig_smile azokkal meg rossz úton nem lehet közlekedni... sad Vagyis lehet csak a gumi vagy a felni bánja...

Slow
Veterán tag
useravatar
1277 hozzászólás

ha leszünk egyáltalán annyian a klubból.egyenlőre a klubból 7en jelezték innen hogy jönnek.látszik a listán is.kéne mondanom már egy létszámot a szervezőknek a placc miatt hogy mennyi parkolóhelyet kapjunk de egyenlőre nincs pofám mondani hogy megy a nissan fanclub 7 autóval smile remélem azért ennél többen megyünk.

Slow írta:

DaNI100NX írta:

(...) annyira szarok az utak hogy az hihetetlen és még fogyasztásban is jobban megéri az autópálya. smile

meg szerintem lesz jópár alacsony autó a konvojban big_smilebig_smilebig_smile lol big_smilebig_smilebig_smile azokkal meg rossz úton nem lehet közlekedni... sad Vagyis lehet csak a gumi vagy a felni bánja...

Zsotti824
Veterán tag
useravatar
1020 hozzászólás

Én mennék szívesen de sajnos dolgozok, megpróbálok majd szabit intézni de ez még egy két hétig nem megy. Hónap végéig nem tudom megmondani sajnos megyek e és ha megyek melyik napon.

Zsotti824 írta:

ha leszünk egyáltalán annyian a klubból.egyenlőre a klubból 7en jelezték innen hogy jönnek.látszik a listán is.kéne mondanom már egy létszámot a szervezőknek a placc miatt hogy mennyi parkolóhelyet kapjunk de egyenlőre nincs pofám mondani hogy megy a nissan fanclub 7 autóval smile remélem azért ennél többen megyünk.

Slow írta:

DaNI100NX írta:

Nissan Silvia CA18ET
Nissan Sunny 1.6 SR

peet
Törzsgárda tag
useravatar
416 hozzászólás

Zsotti824 írta:

Slow írta:

DaNI100NX írta:

Talán a helyfoglalás még korai lenne. pár héttel a banzáj előtt már biztos lesz fix létszám. az elején vagyunk még, és ezt a szervezők is tudják.

Viszont ez ügyben mindenki tud tenni! A jelenleg leggyorsabb információcsere hálózat a facebook . Tessék szépen felkeresni az oldalt és like-olni! Az eseményre  pedig meghívni az ismerősöket! Az is tegye meg aki nem jön. 1 likeot  kb 2 -300 ember lát a saját üzenőfalán, ha abból 1 like-ol, már ujból 2-300 és így tovább...
Kicsit mindenki népszerűsítheti az oldalt. Ennyit megér smile

JDM Primera GT, SR20DE

J@ni
useravatar
822 hozzászólás

Én tuti megyek!! Velem számolhattok!

100nx & Wp12

VerteNX
useravatar
322 hozzászólás

zsír tehát akkor eddig innen a clubról akik jelezték hogy jönnek

eddigi létszám:
1 DaNi100nx
2 Slow
3 Zsotti824
4 setye78
5 J@ni
6 Pati 100nx
7 NissunSV
8 VerteNX
9
10

Zsotti824
Veterán tag
useravatar
1020 hozzászólás

Azért látszik, hogy mennyit pályáztok... Fogyasztásban jobban megéri a pálya... Gyerekek, hagyjuk már, hogy sima masszív 110-nél kevesebbet eszik, mint 50-80 között váltakozva... Jan 1. óta nem voltam M3-on, pedig hetente megyek Nyíregyházára és hiába 25 km-rel több a közút, több mint 3 literrel több marad a tankban.

Slow írta:

DaNI100NX írta:

fecskozoli
Tag
useravatar
206 hozzászólás

Általában én is hetente/kéthetente megyek pályán. De mind1 is mert csak pályán tudok menni mert az még elviselhetően sz@r minőségű lol Más lehetőségem nincs, fedélzetim nincs így fogalmam sincs, hogy mennyit eszik lol De 90-100-al megyek, nem lassítok nem gyorsítok...talán így nem eszik sokat... smile

fecskozoli írta:

Azért látszik, hogy mennyit pályáztok... Fogyasztásban jobban megéri a pálya... Gyerekek, hagyjuk már, hogy sima masszív 110-nél kevesebbet eszik, mint 50-80 között váltakozva... Jan 1. óta nem voltam M3-on, pedig hetente megyek Nyíregyházára és hiába 25 km-rel több a közút, több mint 3 literrel több marad a tankban.

Slow
Veterán tag
useravatar
1277 hozzászólás

Ha tudunk árat, akkor én is tudom mondani, hogy jövök-é.

"Tudd, Éld, Imádd!"

daddy1001

daddy1001
Új tag
useravatar
6 hozzászólás

még egy kis türelem az árakkal

JDM Primera GT, SR20DE

J@ni
useravatar
822 hozzászólás

Fóruminfó

Fórum-statisztika:

témakör:
233
szavazás:
1
hozzászólás:
32419
mai hozzászólás:
1
Felhasználó infó:

felhasználók:
3719
legújabb felhasználó:
zoli65
vonalban levő tagok:
0
vonalban levő vendégek:
16

Vonalban: 
Jelenleg egy tag sincs vonalban

Jelmagyarázat:

Témakör
 Új
 Lezárt
 Kiemelt
 Aktív
 Új/Aktív
 Új/Lezárt
 Új kiemelt
 Lezárt/Aktív
 Aktív/Kiemelt
 Kiemelt/Lezárt
 Kiemelt/Aktív/Lezárt

Móka Smile

A barátok olyan emberek, akik jól ismernek, és mégis szeretnek...

Friss hirdetések

Friss fórum hozzászólások

Általános Almera topic (7146)
Beküldő: Jaca 
Ma 07:50:37
 Villamosság (355)
Beküldő: 1laciapu 
2018.10.14 20:07:40
 Primera P12 (1098)
Beküldő: Wzsolt 
2018.10.04 13:04:32
 Maxima (532)
Beküldő: palidevarga 
2018.09.26 21:16:54
 Rejtett hibák, azaz okuljunk egymás tapasztalataib... (88)
Beküldő: Igabor74 
2018.09.23 20:04:11