Nissan Fan Club - Hungary

• A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Közösségi média: Neked egy kattintás, nekünk elismerés!
Hasznosnak ítéled az oldalt és ajánlanád ismerőseidnek? Tudod mit kell tenned. Wink

Félek

Félek

Sziasztok, Gabenn vagyok!
Az a helyzet félek a saját kocsimba, most vettem kb 2 hónapja egy 2003 nissan primera kombit, már az újabb kiadás!
1,probléma: az hogy sokat megyek autópályán és az autó 150 körül instabillá válik, kicsit megmozdítod a kormányt nem kell hozzá tényleg nagy mozdulat ,elég kb 1-2 mm és olyan imbolygásba kezd hogy nem rendesen félek.Az autót nissan kereskedésből vettem, bevizsgálták ami rossz volt cserélték, és én is átnézettem a szerelőmmel de még is.
2,probléma: átnéztem az egész világhalót ,de nem találok hozzá semmilyen audio eszközt, se usb,se mp3 se-se!
Ehhez csak a gyári van? mert az elég gas !!! Ha tudtok segíteni írjatok, előre is kösz Üdv Gabenn

Gabenn
Kelterstrasse 7
Új tag
useravatar
3 hozzászólás
Felhasználói infó a hozzászólásokban
Az adminisztrátor letiltotta a nyilvános hozzászólás beküldést.

Re: Félek

üdv, én max az audio kérdésben probálnék meg okoskodni smile egyrészt ki lehet cserélni a fejegységet, olyan nem létezik, hogy ne lehessen. Ezaz egyik, másik meg, hogy ha kazettás a magnód, akkor lehet venni olyan kazettát autosboltokban, vagy media marktban, amit beledugsz a lejátszóba, és a másik felén van egy jag dugó. azt meg beledughatod bármibe. mp3-ba cd-lejaátszóba, és ergo fülhallgatóként fog működni a gyári audio rendszer. remélem tudtam valami hasznosat modnani. minden jót!

tpmatyi
Új tag
useravatar
54 hozzászólás

Gabenn írta:

Az a helyzet félek a saját kocsimba, most vettem kb 2 hónapja egy 2003 nissan primera kombit, már az újabb kiadás!
1,probléma: az hogy sokat megyek autópályán és az autó 150 körül instabillá válik, kicsit megmozdítod a kormányt nem kell hozzá tényleg nagy mozdulat ,elég kb 1-2 mm és olyan imbolygásba kezd hogy nem rendesen félek.Az autót nissan kereskedésből vettem, bevizsgálták ami rossz volt cserélték, és én is átnézettem a szerelőmmel de még is.
2,probléma: átnéztem az egész világhalót ,de nem találok hozzá semmilyen audio eszközt, se usb,se mp3 se-se!
Ehhez csak a gyári van? mert az elég gas !!! Ha tudtok segíteni írjatok, előre is kösz Üdv Gabenn

Helló! imbolyogni a magas /60/70es gumitól tud csak igazán ,a lemez felnik tudnak még hajladozni. Mivel elég nagy autóról beszélünk.Lehetnek még a szilentek.

Sr20det

ervin27
Megszállott tag
useravatar
568 hozzászólás

Vagy kukás lengéscsillapítók.

NISSAN16V
Veterán tag
useravatar
3046 hozzászólás

Szerintem is inkább lengéscsillapító, vagy egyéb futómű gond. Én 185/65-ös gumival járok, az nem okoz imbolygást

dokeee
Törzsgárda tag
useravatar
289 hozzászólás

dokeee írta:

Szerintem is inkább lengéscsillapító, vagy egyéb futómű gond. Én 185/65-ös gumival járok, az nem okoz imbolygást

Nekem is mikor kiment az 1.6 ban hátul 1 db lengéscsillapító, onnantól úgy éreztem mintha egy hajóban ültem volna, pedig csak 1 db ment ki.

JDM Primera GT, SR20DE

J@ni
useravatar
822 hozzászólás

Hm , lengéscsillapító azt mondjátok? Lehet , nem tom de ez így gas! Az tuti! Asszem hazamegyek akkor elviszem rázópadra majd ott kiderül! Köszi azért a tippeket mindenkinek! Ja , audio,  sajnos nem ilyen egyszerű mert ez nem kazis hanem cd-és. Voltam benn egy autóhifis boltban az sem tudott rá mit mondani, mert átalakítót (usb) csak 2002-ig gyártottak a primerákhoz, ebbe a modelba természetesen már nem. Brutkosabb fejegység erről nem tok semmit de gondolom nem két forint, azért köszi sztem ennek is utána járok hátha big_smile
Jut eszembe még valami: az autóm 1.6-os kombi a 8-9 úgy beveri mint a huzat, város , autópálya egykutya! Sőt sztem a fedélzeti számítógép nem is jol számol mivel ha jol emlékszem 55-60 liter benzin simaliba beleszalad, és ezzel 600 km megyek! Hozzáteszem városba nem rakom neki mert felesleges nem versenyló big_smile, autópályán meg 150 körül de azt is csak azért mert próbáltam 130-al ott sem evet kevesebbet, úgyhogy mindegy is!

Gabenn
Kelterstrasse 7
Új tag
useravatar
3 hozzászólás

ervin27 írta:

Gabenn írta:

Helló! imbolyogni a magas /60/70es gumitól tud csak igazán ,a lemez felnik tudnak még hajladozni. Mivel elég nagy autóról beszélünk.Lehetnek még a szilentek.

Aha ebben lehet van valami mert pont felsoroltál mindent ami nekem van az autómon 205/60/ R16 lemezfelnivel, téli gumedlival,  mert még nem értem haza lecserélni nyárira!

Gabenn
Kelterstrasse 7
Új tag
useravatar
3 hozzászólás

ha cserélni akarsz lejátszót, az annyira nem nagy összeg. amit már érdemes megvenni, az 20 körül kezdődik media markt-ban. de ha van időd vaterázni, vagy neten venni ilyen dolgokat, akkor 10-15ért is be lehet szerezni egy fejegységet. Én amit kinéztem magamnak igy olcsóért, az egy sony, fingomnincsmicsoda, de 25 ha jol emlékszem és van benne aux bemenet meg usb is. Jut eszembe, ha nem akarsz még váltani lejátszót, van egy olyan lehetőség is, hogy veszel egy fm-transzmittert (2-3 ezer) ami rádión közvetiti azt a zenét, amit vagy a saját memoriájába beraktál, vagy usb-n, vagy valamilyen kártyán mondasz neki. (ez persze a kütyütől függ, hogy milyen) de ha van rajta usb (és ált. van) akkor azt lehet használni autós töltőként is gps-hez, telefonhoz... nekem van egy, és semmi problémám nincs vele, elég jol sugároz. jah, ez szivargyujtóról működik, az meg gondolom van big_smile

tpmatyi
Új tag
useravatar
54 hozzászólás

Helló!
Nem a lejátszóval van a probléma..
Ahogy írta ez egy P12 Primera, aminek ilyen a műszerfala: Kép
Nem P10, vagy P11 egy normál 1Dines foglalattal, ahová csak egy kerettel beraksz egy rádiót...
Meg nem kötekedésből, de azért ha írsz valamit arra figyelj oda, hogy a nevét írd.. Ne valami hülyeséget.
Jag dugó a világon nincsen, esetleg Jack ebből is van többféle 2,5 - 3,5 - 6,3
Bemegy egy boltba valaki, aki itt látta hogy, Jag dugó kell hozzá, aztán majd röhögnek rajta..Hogy az meg mi? Egyébként van külön Audiós topic ha jól emlékszek.

tpmatyi írta:

ha cserélni akarsz lejátszót, az annyira nem nagy összeg. amit már érdemes megvenni, az 20 körül kezdődik media markt-ban. de ha van időd vaterázni, vagy neten venni ilyen dolgokat, akkor 10-15ért is be lehet szerezni egy fejegységet. Én amit kinéztem magamnak igy olcsóért, az egy sony, fingomnincsmicsoda, de 25 ha jol emlékszem és van benne aux bemenet meg usb is. Jut eszembe, ha nem akarsz még váltani lejátszót, van egy olyan lehetőség is, hogy veszel egy fm-transzmittert (2-3 ezer) ami rádión közvetiti azt a zenét, amit vagy a saját memoriájába beraktál, vagy usb-n, vagy valamilyen kártyán mondasz neki. (ez persze a kütyütől függ, hogy milyen) de ha van rajta usb (és ált. van) akkor azt lehet használni autós töltőként is gps-hez, telefonhoz... nekem van egy, és semmi problémám nincs vele, elég jol sugároz. jah, ez szivargyujtóról működik, az meg gondolom van big_smile

roli
Debrecen, Tóci
Megszállott tag
useravatar
655 hozzászólás

Igazad bocsi, természtesen nem veszem parasztságnak big_smile Amugy tudom, hogy nem a lejátszóval van gond, de ha nem játszik le mp3-at, akkor nem sokat ér a dolog... de ebbe a futurisztikus műszerflba ahogy látom tényleg nem megy bele egy sima lejátszó... (kössz a képet, igy már értem mire gondoltál)
2: én 3.5 jack-re gondoltam, mivel minden átlag mp3 lejátszóban az van. . ugy látszik túl evidensek éreztem ezt, elnézést smile de az fm-transzmitteres dolog attól még ugyanúgy működik.
Nyugodtan javitsatok ki, ha valamiben tévedek, legaláb én is tanulok valamit big_smile Minden jót!!

tpmatyi
Új tag
useravatar
54 hozzászólás

Fóruminfó

Fórum-statisztika:

témakör:
233
szavazás:
1
hozzászólás:
32348
mai hozzászólás:
2
Felhasználó infó:

felhasználók: