Home Események Legfrissebb események Initial Drifters edzés Visontán (2009.03.21, szombat)

Initial Drifters edzés Visontán (2009.03.21, szombat)

Egy kedves barátom révén - aki az Initial Drifters csapatban tolja a „szekeret” - megívást kaptunk az egyesület saját szervezésében, most szombaton, a visontai gokart pályán megrendezésre kerülő drift edzésre. Az edzés zártkörű és - habár nem titkolják - elég nehéz információt szerezni róla. Ennek fényében a meghívást vehetjük egyfajta jelzésnek, megtiszteltetésnek is.

Sajnos nevezésre már nincs lehetőség, de nézőként és érdeklődőként nagyon szívesen látnak bennünket most is és a későbbiekben is, illetve az elszántabb - és persze izmos autóval rendelkező - klubtagok a jövőben akár be is nevezhetnek.

Az edzés egész napos lesz, ebédidővel és (remélhetőleg) büfével. A kijelölt területen lehet majd rendezetten parkolni, illetve az ebéd ideje alatt bérgokartozásra is lesz lehetőség, így jó idő esetén egy kellemes családi kiruccanásnak is tökéletesen felfogható a dolog. A rendezvényre történő belépés a nézőknek ingyenes.

Időpont: 2009.03.21, szombat, 10 órától
Helyszín: Visonta, gokart pálya (Térkép/Útvonaltervezés.)
A pályáról részletesen: Gokart Land
Egy cikk a helyszínről: Mi így láttuk... A Kobak Kupa fordulóját a visontai gokart pályán

Ha az idő engedi, menjünk el néhány kocsival. Én ott leszek...

- Mi az, ami temetőkben és kocsmák környékén szinte mindig megtalálható?
- ???
- A friss hányás.