Home Események Legfrissebb események Teljesen OFF: Ingyenes nyárzáró Mirigy koncert Pomázon!

Teljesen OFF: Ingyenes nyárzáró Mirigy koncert Pomázon!

Ez nem igazán klubtéma, de többen kérték, hogy hirdessük meg, hiszen remek alkalom egy „minitali” összehozására. Laughing Szóval a lényeg: 2009 szeptember 20-án vasárnap, 19:00 órai kezdettel ingyenes nyárzáró Mirigy koncert Pomázon! Bigzee 100%-ra ígérte hogy ott lesz és csápol az első sorban. Wink Akinek kedve van, jöjjön!

Részletek az Irigy Hónaljmirigy honlapjáról:

Figyelem! Ingyenes nyárzáró Mirigy koncert Pomázon!

Ingyenes nyárzáró Mirigy koncert Pomázon!Tetszik, nem tetszik, az esték egyre hűvösebbek, újra koptatjuk az iskolapadokat, elfogytak a szabadságok, itt vannak a szürke hétköznapok. DE!

Szeptember 20-án vasárnap 19:00 órai kezdettel a Mirigyes fiúk megörvendeztetnek bennünket egy fantasztikus két órás hamisítatlan Mirigy koncerttel Pomázon.

Ingyenes nyárzáró Mirigy koncert Pomázon!Miért nem érdemes otthon maradni?

A koncertre a belépés ingyenes lesz! A helyszín mind tömegközlekedéssel, mind autóval könnyen és gyorsan megközelíthető. A két órás vidámkodás helyszíne a Huszár utcai Spar parkolója lesz, melyet a Budapestről tömegközlekedéssel érkezők a Batthyány térről induló hévvel 14 megállót utazva rövid idő alatt megközelíthetnek. A koncert kora esti kezdése miatt a hazajutással sem lehet majd probléma.

Ezt a bulit nem érdemes kihagyni!”

(Forrás: Irigy Hónaljmirigy)

A híres erdélyi zenészt faggatja egy riporter:
- Mondja, Áron bácsi, hány éve citerázik már?
- Tizenöt.
- És azelőtt?
- Azelőtt nem citeráztam.

Beküldő: Mozee07
2018.05.20 17:06:17