Home Események Legfrissebb események Sütögetős tali, 2009.09.12

Sütögetős tali, 2009.09.12

Tisztelt Klubtagok!

Itt az idő, hogy megtartsuk az idei második sütögetős találkozónkat, ez alkalommal még a korábban már megszokott Dobogókő és Esztergom közötti tisztáson.

Időpont: 2009.09.12, szombat, 9:00-tól - kifulladásig, illetve míg az utolsó két autós haza nem megy.
Gyülekező helyszíne: 9:00-9:30 között, a Budapest III. kerület, Batthyány utcai McDonalds parkolójában. (GPS: 47.594204, 19.053437, Térkép/Útvonaltervezés.)
Találkozó helyszíne: Pilisszentlélektől északnyugatra, a főút melletti tisztáson. (GPS: 47.74498, 18.80383, Térkép/Útvonaltervezés.)

A tervezett menetrend:

• Összevárjuk a résztvevőket.
  • Amikor mindenki megérkezett, akkor átkonvojozunk a budakalászi Corába (a 11-es úton Szentendre felé) és bevásárolunk a főzéshez.
  • Bevásárlás után indulunk tovább a találkozó helyszínére Pomázon keresztül, Pilisszentlélek felé.
  • Fagyűjtés, főzés/grillezés, beszélgetés, egyéb kötetlen program, stb.

Az ebédhez a hozzávalókat közösen vesszük meg, de italról mindenki maga gondoskodjon. Aki igényli, hozzon focit, tollast, sárkányt, stb., mert a hely lehetőséget ad ilyesmire is. Jó lenne, ha valaki(k) tudna/tudnának kannában vizet hozni, mert az nekem nincs, P11 meg a baba miatt most igazoltan távolmarad. Remélhetőleg Bigzee tud jönni és akkor meglesz a tradícionális grillezés is.

Bár a jó időt megrendeltük, azért gondoljatok a réteges öltözködés előnyeire is, szóval mindenkinél legyen meleg ruha. (A kantáros naci azért most is benn lesz a kocsiban! Laughing)

Akinek telefonos segítségre lenne szüksége, a számom +36-harminc-343-nulla-423. Amiben tudok, próbálok segíteni.

A jó idő reményében mindenkit szeretettel várunk.