Home Események Legfrissebb események Idei első sütögetős tali

Idei első sütögetős tali

Kedves Klubtársak!

A jóidő beköszöntével eljött az idő egy sütögetős találkozót tartani.

A pontos dátum: 2009. április 26. (vasárnap).

Ahogy a régi tagok már tudhatják, ezt rendszerint Dobogókő és Esztergom között szoktuk megejteni.

A menetrend a következőképpen fog alakulni:

Fél kilenc és kilenc között gyülekező a III.ker. Batthyány utcai McDonalds parkolójában (a Batthyány utca a Szentendrei út folytatása!). Térkép ezen a linken. (GPS: 47.594204, 19.053437)

Kilenc órakor átkonvojozunk a budakalászi Corába (a 11-es úton Szentendre felé), ahol megvesszük az ebédhez szükséges hozzávalókat.

Amint megvagyunk a bevásárlással indulunk tovább a találkozó helyszínére, a Pilisszentlélektől északnyugatra lévő, közvetlenül a főút mellett fekvő tisztásra (GPS: 47.74498, 18.80383).

Az ételt közösen vesszük meg, de italról mindenki gondoskodjon magának. SAti kolléga hoz bográcsállványt, én pedig egy jó kis bográcsot. Bigzee kartárs (szinte már hagyományosan) a grillezőt üzemelteti majd. (Nitus pedig beígért egy kis muffint...)

A gyülekező helyétől a találkozó helyszínéig tartó útvonaltervet ezen a linken találod.

Aki nem tudja pontosan, hogy hova kell jönni, írja fel a telefonszámomat (06-30-241-6033) egy esetleges telefonos segítség reményében.

Mindenkit szeretettel várunk!

Primera_P11